Czech English Hungarian Polish Slovak

Tiskové zprávy

22. 3. 2017
Vlastník českého FORPSI, společnost Aruba, spolupracuje s firmou Veeam při zálohování cloudu

Zákazníkům Private Cloudu je určena služba Cloud Bare Metal Backup, která je navržena pro zálohování vApps a virtuálních strojů prostřednictvím jednoduchého a intuitivního rozhraní pro správu.

22. 2. 2017
Poskytovatelé cloudových infrastruktur působící v Evropě vydali prohlášení o splnění pravidel Kodexu chování pro ochranu dat CISPE

Všechny cloudové služby poskytované společnostmi Aruba (v České republice podnikající pod značkou FORPSI), včetně služeb Private Cloud, Public Cloud, Cloud Backup a Cloud Object Storage, splňují pravidla Kodexu a zaručují tak zákazníkům bezpečnost a transparentnost.

25. 1. 2017
FORPSI patří k elitním českým značkám

Praha, 25. leden 2017 – Společnost INTERNET CZ, která na českém trhu působí pod značkou FORPSI a patří k největším tuzemským poskytovatelům internetových služeb, získala prestižní ocenění Business Superbrands 2017.

28. 6. 2016
Ve Forpsi oslovili odborníky a společně vydávají první e-book. Týká se online marketingu a je pro všechny zájemce zdarma.


(Ktiš, 28. června 2016) - INTERNET CZ, jeden z největších poskytovatelů internetových služeb na trhu webhostingu,  serverhostingu, registrace domén a cloudu, spojil 11 odborníků z oblasti online marketingu. Společnými silami tak vznikl první FORPSI e-book, který si nyní mohou zájemci stáhnout zdarma

1. 12. 2015
INTERNET CZ představuje nové balíčky cloudových služeb pro ukládání dat za velmi atraktivní ceny

Společnost INTERNET CZ, a. s., která na českém trhu působí pod značkou FORPSI a patří k největším tuzemským poskytovatelům internetových služeb, zavádí nové balíčky služeb pro ukládání dat do cloudu pod názvem Cloud Object Storage. Tyto nové služby  umožňují zákazníkům ukládat data ve více kopiích na různých discích a serverech a snadno sdílet soubory se zárukou bezpečnosti a plné kontroly nad jejich daty.

19. 11. 2014
Italská Aruba, která je majitelem FORPSI, získala doménu .cloud

Italská společnost Aruba uspěla v soutěži o tuto generickou TLD v silné konkurenci dalších šesti žadatelů, mezi něž patřily celosvětově známé internetové společnosti. Aruba připravuje zahájení činnosti registru pro domény .cloud. Očekává se, že tímto krokem dále upevní postavení silné evropské značky a rozšíří svoji působnost na globálním trhu.

1. 4. 2014
Nahlédněte do datových center FORPSI po celé Evropě

Společnost INTERNET CZ dokazuje svým současným i potenciálním zákazníkům, že značka FORPSI se při poskytování internetových služeb může opírat o zázemí moderních datacenter umístěných po celé Evropě. Na adrese dc.forpsi.com je umístěn nový web přibližující prostředí a technologie těchto datových center.

3. 12. 2013
Českým e-shopům v předvánočním období denně unikají nemalé finanční částky

Z informací společnosti INTERNET CZ, a.s. největšího českého doménového registrátora obchodujícího pod značkou FORPSI vyplývá, že mnohé e-shopy zaznamenávají vysoké ztráty v důsledku nedostatečné kontroly dostupnosti služeb. S ohledem na tento fakt představilo FORPSI na platformě FORPSI Cloud dvě služby, jejichž smyslem je minimalizovat riziko výpadků a v reálném čase hlásit jakýkoli nestandardní vývoj.

24. 9. 2013
FORPSI má plný počet pěti hvězd od správce národní domény CZ.NIC

Společnost INTERNET CZ, a. s. úspěšně dokončila proces recertifikace správcem národní domény, sdružením CZ.NIC, s plným počtem pěti hvězdiček.

30. 4. 2013
Získejte k .CZ doméně cloud zdarma. FORPSI spustilo kampaň pro podporu cloudových služeb

Společnost INTERNET CZ, a.s. zahájila kampaň „S .CZ doménou až do oblak! FORPSI Cloud“ pro podporu nových služeb FORPSI Cloud Computing a Forpsi Object Storage. Ke každé nově registrované nebo prodloužené .CZ doméně zdarma přidá kredit na provoz cloudových služeb FORPSI. Bonusový kredit lze navíc kombinovat s 250 korunovým voucherem na první vyzkoušení služby FORPSI Cloud.

Zobrazeny výsledky 1-10 (z 15)
 |<  < 1 - 2  >  >| 

CHAT

Kontaktujte pracovníky naší zákaznické podpory rychle a pohodlně po chatu.
 

telefon

 
(+420) 38 38 35 35 3

NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme kompletní hostingové služby - webhosting, dedikované servery, VPS, služby Cloud Computing, registraci domén a emailové služby.

 

Partneři:
Zákaznická podpora: (+420) 38 38 35 35 3
Fakturace: (+420) 38 38 35 35 5
contactsKontaktujte nás
Book a visit to one of our Data CentersRezervovat návštěvu
aruba.it